Проведення онлайн-колоквіуму для старших майстрів ЗП(ПТ)О

26 Листопада 2020

26.11.2020 на платформі ZOOM відбувся обласний педагогічний захід (колоквіум) для старших майстрів ЗП(ПТ)О за темою: «Формування нового змісту, інноваційних форм та методів навчання професійної (професійно-технічної) освіти».

У заході взяли участь 38 педагогічних працівників.

Під час колоквіуму учасники:

  • дізнались про сучасні моделі уроку виробничого навчання в контексті провадження стандартів нового покоління, його структуру, форми та методи проведення, в тому числі за допомогою веб-сервісів та їх додатків (ZOOM, Google Meet, Skype);

– відвідали онлайн-урок в/н за навчальним модулем КНД-3.5. «Приготування тістечок і тортів масового попиту» (професія 5122 Кондитер), який було проведено в синхронному режимі викладачами предметів професійно-теоретичної підготовки Дадикою І.О. Пліско Л.Д., та майстром виробничого навчання Тімченко С.Я. (ДНЗ «Слобожанський регіональний центр професійної освіти»). У процесі уроку старшим майстрам було запропоновано взяти участь у комп’ютерній грі на популярній навчальній платформі Kahoot, в яку, зазвичай, грають здобувачі освіти, повторюючи та закріплюючи пройдений навчальний матеріал. Для реалізації триєдиної мети навчального модуля Світлана Ярославівна, провела майстер-клас на тему: «Оздоблення поверхні та прикрашання бокових сторін торта».

Досвідом роботи щодо проведення сучасного уроку поділились старші майстри ЗП(ПТ)О: Жданова О.В. (ДНЗ «Слобожанський регіональний центр професійної освіти»), Шихов К.Ш. (ДНЗ «Харківське вище професійне училище № 6») та Лежнюк Ю.А. (ДНЗ «Куп’янський регіональний центр професійної освіти»).

По завершенні заходу було проведено педагогічний аналіз уроку з використанням Google форми. 84,2% учасника колоквіуму оцінили урок на 5 балів за 5-ти бальною шкалою.

Поділитися