Проведена школа передового досвіду для викладачів предмета „Захист Вітчизни”

27 Листопада 2015

IMG_013726 листопада 2015 року в Харківському професійному ліцеї швейного і хутрового виробництва була проведена школа передового досвіду для викладачів предмета „Захист Вітчизни” на тему „Реалізація принципів військово-патріотичного виховання учнів ПТНЗ у процесі допризовної підготовки”.

Під час обговорення відкритого уроку, проведеного викладачем предмета „Захист Вітчизни” В.П.Січкарем, присутні зазначили, що сьогодні як ніколи підвищується значущість військово-патріотичного виховання молоді, що включає в себе ознайомлення з різними видами військової діяльності, оцінювання індивідуальних особливостей кожного юнака, проведення активної роботи з формування позитивного ставлення до служби в Збройних Силах України.

Своїм досвідом роботи  з реалізації принципів військово-патріотичного виховання поділився Г.А.Мамчур, викладач ДПТНЗ «Центр професійно-технічної освіти № 3 м. Харкова».

Підводячи підсумки роботи школи передового досвіду викладачі дійшли одностайного висновку, що завдання військово-патріотичного виховання можуть бути вирішені співпрацею усіх суб’єктів цього процесу – органів державного і військового керівництва, освітніх установ, громадських об’єднань, учнівської молоді та інших.

Поділитися