Проведена обласна школа передового педагогічного досвіду для викладачів зарубіжної літератури

27 Вересня 2017

27 вересня 2017 року за ініціативою НМЦ ПТО в Харківській області була проведена обласна школа передового педагогічного досвіду для викладачів зарубіжної літератури у вигляді вебінару.
Тема: «Форми і методи творчого розвитку особистості учня на уроках літератури».
В роботі школи передового досвіду взяв участь 21 викладач ПТНЗ Харківської області.
Викладач зарубіжної літератури ДНЗ «Куп’янський РЦПО Харківської області» Ткачук Ольга Іванівна розповіла про літературний веб-квест як інноваційний метод творчого розвитку особистості учня на уроках літератури. Семенюк Інна Олександрівна, викладач Лозівського професійного ліцею, підготувала доповідь про роль інтерактивних методів навчання у розвитку творчої особистості учнів.
Критичному мисленню як складовій частині сучасного уроку зарубіжної літератури був присвячений виступ викладача Красноградського професійного ліцею Дикунець Ольги Миколаївни.
Філолог із Краснокутського професійного аграрного ліцею Мороз Алла Євгеніївна висвітлила тему інтелектуально-ігрові прийоми на уроках зарубіжної літератури як засіб розвитку креативного мислення.
Методист НМЦ ПТО у Харківській області Ярошенко Ю.О. ознайомив учасників із матеріалами друкованих видань та інтернет-джерел, присвячених темі розвитку творчих компетентностей учнів на уроках літератури.
Завершився вебінар обміном думок стосовно використання традиційних та інноваційних технологій на уроках зарубіжної літератури з метою розвитку особистості учня.

Поділитися