Пройшов обласний семінар-практикум для викладачів зарубіжної літератури ПТНЗ

1 Грудня 2016

20161130_11002130 листопада 2016 року в «Харківському професійному електротехнічному ліцеї» був проведений семінар-практикум для викладачів зарубіжної літератури.

Тема семінару: «Підвищення якості та результативності сучасного уроку через упровадження інноваційних технологій».

В роботі семінару брали участь представники  20 ПТНЗ Харківської області.

Викладач зарубіжної літератури  «Харківського професійного електротехнічного ліцею» Джавадян Р.О. продемонструвала відкритий урок за темою: «М.Булгаков. Роман «Майстер і Маргарита». Проблематика і система образів». Педагогам показали застосування інноваційних технологій на практиці.

На семінарі виступили   Осадча В.В., викладач Державного професійно-технічного навчального закладу «Харківське вище професійне училище будівництва»; Непочатова І.П., викладач Петрівського професійного аграрного ліцею; Минюк Л.М.,викладач Професійно-технічного училища №32 міста Харкова, які поділилися з присутніми творчими наробками і досвідом роботи.

Методист НМЦ ПТО у Харківській області Ярошенко Ю.О. ознайомив учасників семінару із необхідними умовами забезпечення ефективності навчання, наголосивши, що велику вагу має інформаційно-комунікаційна компетентність викладача.

Підбиваючи підсумки роботи за рік, відзначили активну участь викладачів зарубіжної літератури у виставці-огляді дидактичних і методичних матеріалів, школах передового педагогічного досвіду, семінарах-практикумах; ознайомилися із заходами, запропонованими НМЦ ПТО у Харківській області у зв’язку з оголошенням 2017 Роком Японії в Україні…

Поділитися