Продовжує працювати експертна комісія Харківської регіональної експертної ради з атестації закладів професійної освіти

7 Травня 2024

У Харківській області продовжує працювати експертна комісія Харківської регіональної експертної ради з атестації закладів професійної (професійно-технічної) освіти на чолі з головою Аллою ЗУЄНКО, головним спеціалістом відділу науки, вищої та професійної освіти управління науки, вищої, професійної освіти та кадрового забезпечення Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації.

07.05.2024 голова та члени комісії (Зінаїда НАЗАРЕЦЬ, методист НМЦ ПТО у Харківській області, та Сергій ХМІЛЬ, викладач ДНЗ «Регіональний центр професійної освіти будівельних технологій Харківської області»)  відвідали виконання слухачами ККЗ (теоретична частина) з професії 8322 Водій автотранспортних засобів (категорія  «С») Красноградського аграрно-технічного фахового коледжу імені Ф.Я.Тимошенка.

Комплексні кваліфікаційні завдання з усіх предметів професійно-теоретичної підготовки слухачі виконували онлайн на платформі Zoom  (завдання було сформовано за допомогою Google-form).  Банк завдань містив 120 питань закритого та відкритого типу різного рівня складності. Усі здобувачі професійної освіти успішно впорались із завданням. Наразі члени комісії аналізують виконання завдання та готують певні висновки.

 

Поділитися