Презентуємо вам одразу декілька буклетів

6 Березня 2024

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Презентуємо вам одразу декілька буклетів:

  1. Методична розробка уроку виробничого навчання з професії «Кондитер» за темою «ТЕХНОЛОГІЯ ПРИГОТУВАННЯ МАСЛЯНИХ КРЕМІВ» (Укладач: Валентина ФІНЬКО, майстер виробничого навчання ДНЗ «Куп’янський регіональний центр професійної освіти»).
  2. Виховання потреб та бажань до систематичних занять фізичними вправами, створення умов для саморозвитку і самореалізації здобувача освіти (Автор: Сергій КРАСИЛЯ, викладач фізичної культури ДНЗ «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості», який презентує власний досвід робот).
  3. Збірник дидактичного забезпечення викладання географії з професійним спрямуванням (Кухар. Кондитер) (Укладачі: Ярослав ДУДКА, викладач географії, та Олена ПАСЬКОВА, майстер виробничого навчання за професією «Кухар. Кондитер» ДПТНЗ «Харківське вище професійне училище будівництва»).

 

Надані авторами матеріали неодмінно стануть у нагоді як молодим викладачам, так і досвідченим педагогам для ефективного проведення уроків та мотивації здобувачів освіти до навчання.

 

ЩИРО ДЯКУЄМО ВСІМ АВТОРАМ ЗА НАДАНІ МАТЕРІАЛИ!

 

Поділитися