Прес- реліз

31 Жовтня 2019

30 жовтня 2019 року у ДНЗ «Регіональний центр професійної освіти будівельних технологій Харківської області» відбувся обласний семінар-практикум для заступників директорів з навчально-виховної роботи закладів професійної (професійно-технічної) освіти  за темою: « Виховання в сучасному закладі освіти:  зміст, цінності, технології», та збір обласної ради лідерів учнівського самоврядування.У роботі семінару взяли участь 32 заступники директора з навчально-виховної роботи та 31 лідер учнівського самоврядування ЗП(ПТ)О області, заступник директора НМЦ ПТО у Харківській області Сологуб Н.Г. та методист НМЦ ПТО у Харківській області Бронскова О.В.

Учасники семінару взяли участь у роботі зборів обласної ради лідерів учнівського самоврядування за темою: «Лідер учнівського самоврядування – сьогодні, кар’єра – завтра, успіх – завжди». На зборі відбулися вибори президента обласної ради лідерів учнівського самоврядування та презентація газети «Вісник самоврядування».

Далі робота заходів проходила за окремими програмами. Лідери учнівського самоврядування були запрошені на  тренінгові заняття за темою: «Знайомство з методом ненасильницької комунікації за методикою Маршала Розенберга», які проводили тренерки проекту «Шлях до розуміння» Центру  психологічного розвитку «Разом».

Заступники директора з навчально-виховної роботи ЗП(ПТ)О продовжили роботу у формі тренінгових занять за темою: «Техніки ресурсування як профілактика професійного вигорання», який проводили фахівці Центру  психологічного розвитку «Разом».

Учасники мали можливість опанувати методику проведення збору лідерів  учнівського самоврядування з метою подальшого впровадження у практичну діяльність.

Завершився семінар підведенням підсумків та прийняттям рішень щодо удосконалення виховної роботи.

Матеріали семінару-практикуму для заступників директорів з НВихР та збіру лідерів учн.самоврядування:

Поділитися