Педагогічні читання професійно-технічної освіти Харківщини

28 Травня 2014

28 травня 2014 року на базі Державного навчального закладу «Харківське вище професійне училище № 6»  відбулися педагогічні читання професійно-технічної освіти Харківської області за темою: «200-річчя з дня народження Т.Г.Шевченка: вплив на рівень і зміст освіти, культури, ціннісних орієнтирів».

У педагогічних читаннях взяли участь 4 категорії педпрацівників професійно-технічних навчальних закладів області, а саме: заступники директорів ПТНЗ з навчально-виховної роботи, викладачі української мови та літератури, історії, бібліотекарі (близько 200 осіб) та методисти НМЦ ПТО у Харківській області.

Перед початком педчитань учасники мали змогу ознайомитись із книжковою виставкою «Велич Тарасового слова».

Пленарне засідання розпочалося зі вступного слова заступника директора з навчально-методичної роботи НМЦ ПТО у Харківській області Н.Г.Сологуб. Далі прозвучали доповіді, підготовлені педпрацівниками ПТНЗ, за такими темами:

  • «Україна, як і великий наш Кобзар, – вічні»;
  • «Я так її, я так люблю мою Україну…»;
  • «Національна ідея у творчості Тарса Шевченка»;
  • «Використання художньої спадщини Тараса Шевченка у позаурочній роботі»;
  • «Ще не були епохи для поетів, але були поети для епох…»;
  • «Вплив творчості Т.Г.Шевченка на формування особистості учнівської молоді»;
  • «Жінки в житті Тараса Шевченка».

Усі виступи були змістовними та цікавими, доповідачі повністю переконали присутніх у тому, що завдяки творчій спадщині Шевченка формується нове покоління.

У рамках педчитань відбувся святковий концерт, де прозвучали Шевченкові вірші, поеми та українські пісні у виконанні учасників вокально-хорового гуртка Дегржавного професійно-технічного закладу «Харківське вище механіко-технологічне училище».

Підбиваючи підсумки заходу, учасники прийняли рекомендації.

Поділитися