Освітній ХАБ
22 Березня 2021
![](http://nmc.ptu.org.ua/wp-content/uploads/2021/03/1-5-150x150.png)
22.03.2021 Науково-методичним центром професійно-технічної освіти у Харківській області було проведено освітній ХАБ: «Soft Skills та hard skills – важливі навички для будь-якої професії. Формуємо успішну особистість».
Освітній ХАБ, у якому взяли участь методисти лабораторії професійної підготовки НМЦ ПТО у Харківській області, став унікальним простором для самовдосконалення та самореалізації для кожного учасника заходу.