Онлайн-засідання обласної методичної секції викладачів зарубіжної літератури

17 Березня 2021

17 березня 2021 року відбулося онлайн-засідання (обласний масовий захід (семінар-практикум) у вигляді вебінару для викладачів зарубіжної літератури на тему: «Організація уроку зі змішаною та дистанційною формою навчання на основі компетентнісного підходу».

У роботі обласного масового заходу брали участь представники
26 ЗП(ПТ)О Харківської області – 29 викладачів.

Про досвід роботи за темою: «Використання сучасних освітніх трендів на різних етапах уроку зарубіжної літератури з метою підвищення його ефективності» розповіла Дякунчак Наталія Ярославівна, викладач зарубіжної літератури Люботинського професійного ліцею залізничного транспорту.

Про свої практичні напрацювання розповіла також Алла Олександрівна Мороз, викладач зарубіжної літератури Закладу професійної (професійно-технічної) освіти «Богодухівський регіональний центр професійної освіти Харківської області». Тема виступу: Інноваційні й традиційні підходи до формування ключових компетентностей учнів на уроках зарубіжної літератури шляхом використання  технології дистанційного та змішаного навчання; інноваційний пошук викладача.

Учасники засідання висловили свої думки з приводу виступів, позитивно оцінили творчі напрацювання колег. Було підкреслено важливість опанування і практичного використання електронних освітніх ресурсів (ЕОР) викладачами ЗП(ПТ)О.

Поділитися