Онлайн-воркшоп для педагогічних працівників професій легкої промисловості та сфери послуг і професій харчової промисловості та торгівлі БУТИ КРАЩИМ РАЗОМ З КРАЩИМИ!

23 Квітня 2021

Науково-методичним центром професійно-технічної освіти в Харківській області 22 квітня 2021 року організовано й проведено онлайн-воркшоп для педагогічних працівників професій легкої промисловості та сфери послуг і професій харчової промисловості та торгівлі за темою: «Методика розробки та створення електронного КМЗ предмета» (за допомогою платформи Zoom). У роботі взяли участь 100 педагогічних працівників ЗП(ПТ)О м. Харкова та Харківської області.

Активними учасниками заходу були педагогічні працівники ДПТНЗ «Харківське вище професійне училище сфери послуг»: Смоліна Надія Юріївна, заступник директора з НВР, яка акцентувала увагу педагогічних працівників на особливостях використання в освітньому процесі електронного ресурсу – Google Workspace for Education, а також ознайомила присутніх з Положенням про електронний КМЗ предмета; Пирог Вікторія Юріївна та Хмеленко Світлана Федорівна, викладачі предметів професійно-теоретичної підготовки, які поділилися власним досвідом використання електронного КМЗ предмета, що надало можливість зробити процес проєктування занять більш мобільним та підвищити результативність освітнього процесу здобувачів освіти. Доповненням до теми заходу стала презентація викладачами відео «Демонстрація користування електронним КМЗ». Також викладачем-методистом Хмеленко С. Ф. було запропоновано до перегляду відеоінструкцію «Створення статичного візуального навчального контенту».

Воркшоп, проведений НМЦ ПТО у Харківській області виявився дуже цікавим та захоплюючим навчальним заходом, учасники якого отримали знання через високу інтенсивність групової взаємодії та активність.

Поділитися