Онлайн-семінар для педагогічних працівників машинобудівних та електротехнічних професій

7 Травня 2021

06 травня 2021 року відбувся онлайн-семінар для педагогічних працівників машинобудівних та електротехнічних професій за темою: «Модернізація освітнього процесу у ЗП(ПТ)О через впровадження інноваційних форм та методів навчання». У засіданні взяли участь 56 педагогічних працівників ЗП(ПТ)О м. Харкова та Харківської області.

Своїм досвідом поділилися: Лежнюк Г.В., майстер виробничого навчання  ДНЗ «Куп’янський регіональний центр професійної освіти», продемонструвала інноваційні форми та методи навчання,  які вона використовує на своїх уроках виробничого навчання; Онищенко С.А., викладач ДНЗ «Куп’янський регіональний центр професійної освіти» розповіла про використання цифрових інструментів для створення навчальних матеріалів та візуалізації даних на уроках професійно-теоретичної підготовки; Котляров Д.В., майстер виробничого навчання ДНЗ «Слобожанський регіональний центр професійної освіти» презентував  цифрові ресурси, за допомогою яких він створює навчальний відеоконтент.

Під час спілкування методисти Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Харківській області (Назарова Т.С., Дуброва І.І.) розповіли про формування цифрової компетентності педагогів, та детально розглянули особливості застосування Google Календаря  в педагогічній діяльності.

Наостанок проведено онлайн-спілкування з педагогічними працівниками та надано рекомендації щодо вдосконалення форм та методів навчання на уроках професійної підготовки.

Поділитися