Онлайн-наратив для старших майстрів ЗП(ПТ)О м.Харкова та Харківської області

29 Травня 2020

28.05.2020 Науково-методичним центром ПТО у Харківській області проведено он-лайн наратив на платформі Google Meet для старших майстрів ЗП(ПТ)О на тему: «Робота майстрів виробничого навчання в умовах карантину: досвід роботи».

У роботі взяли участь 32 старші майстри, 4 заступники директора з навчально-виробничої роботи та 2 майстри виробничого навчання ЗП(ПТ)О м.Харкова та Харківської області.

За 3 години спілкування старші майстри: ДНЗ «Регіональний центр професійної освіти швейного виробництва та сфери послуг Харківської області» (Панченко З.І.), Люботинсього професійного ліцею залізничного транспорту (Чаговець З.М.), Лозівського центру професійної освіти Харківської області (Петченко Л.В.), ДПТНЗ «Харківське вище професійне училище сфери послуг» (Абаніна С.А.) поділились досвідом щодо використання різних веб-ресурсів в управлінській діяльності під час карантину та організації комунікації з майстрами виробничого навчання.

Під час наративу учасники заходу також дізнались про проведення уроків виробничого навчання за допомогою технологій дистанційного навчання. Для навчання здобувачів професійної освіти майстри в/н вищеназваних ЗП(ПТ)О переважно використовують відеоуроки та майстер-класи, які надсилають учням на електронну адресу або Viber. Для комунікації зі здобувачами освіти педагоги використовують такі веб-сервіси та їх додатки: Zoom, Skype, Discord, Google Classroom, Google Meet тощо.

Поділитися