Онлайн майстер-клас для педагогічних працівників  професій зварювального профілю, автомобільного транспорту та голів методичних комісій, що організовують інноваційну діяльність

8 Травня 2020

07.05.2020 відбувся онлайн майстер-клас на платформі Zoom для педагогічних працівників  професій зварювального профілю, автомобільного транспорту та голів методичних комісій, що організовують інноваційну діяльність на тему: «Практичні аспекти дистанційного навчання кваліфікованих робітників».

У роботі взяли участь 100 педагогічних працівників ЗП(ПТ)О м.Харкова та Харківської області.

Під час спілкування методисти Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Харківській області Назарова Т.С. розповіла про узагальнені результати опитування педагогічних працівників, Блінкова І.І. надала рекомендації щодо систематизації матеріалів уроків у сервісі Google Сlassroom, Павленко О.В. продемонструвала можливості ресурсу Symbaloo, який дозволяє користувачам організовувати та класифікувати веб-посилання у вигляді вебміксів, сервісів Hangouts та  Google Meet, оптимізованих для проведення відеоконференцій з функціями, що значно спрощують взаємодію.

У ході онлайн майстер-класу Онищенко С.А., викладач Шевченківського професійного аграрного ліцею, розповіла про практичні аспекти дистанційного навчання кваліфікованих робітників, саме використання сервісу  Classtime.

Матеріали майстер-класу для ПП професій зварювального профілю, автомобільного транспорту та голів методичних комісій, що організовують інноваційну діяльність:

Блінкова І.І. Алгоритм створення Google Акаунту

Блінкова І.І.

Назарова Т.С.

Онищенко С.А.

Павленко О.В.

Поділитися