Онлайн майстер-клас для педагогічних працівників професій сільськогосподарського, слюсарного, верстатного профілю та викладачів предмета «Креслення»

29 Травня 2020

28.05.2020 відбувся онлайн майстер-клас на платформі Zoom для педагогічних працівників професій сільськогосподарського, слюсарного, верстатного профілю та викладачів предмета «Креслення» на тему: «Професійна майстерність педагога як основа формування професійної компетентності кваліфікованого робітника. Практичні аспекти дистанційного навчання».

У роботі взяли участь 48 педагогічних працівників ЗП(ПТ)О
м. Харкова та Харківської області.

Під час спілкування методист Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Харківській області Блінкова І.І. продемонструвала роботу у сервісі Google Сlassroom і надала рекомендації щодо систематизації матеріалів уроків у даному сервісі. Також у ході конференції Інна Ігорівна розповіла про онлайн-сервіс Classtime, який дозволяє педагогу створити тести для використання як під час дистанційного навчання, так і на уроці у закладі освіти. Учасники конференції мали можливість виконати деякі практичні вправи.

Павленко О.В., методист Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Харківській області, ознайомила учасників заходу з можливостями хмарного додатка Symbaloo, який дозволяє користувачам організовувати та класифікувати веб-посилання у вигляді вебміксів; продемонструвала етапи створення відеозустрічі у додатку Google Meet та його інтеграцію з сервісом Google Сlassroom.

Поділитися