Онлайн-колоквіум на платформі Zoom для педагогічних працівників м.Харкова та Харківської області

30 Квітня 2020

29.04.2020 відбувся онлайн-колоквіум на платформі Zoom для педагогічних працівників професій громадського харчування й торгівлі, залізничного транспорту, легкої промисловості та побутового обслуговування населення на тему: «Діджитал-методики на уроках теоретичного навчання в умовах карантину: кращі педагогічні практики».

У роботі взяли участь 100 педагогічних працівників ЗП(ПТ)О м.Харкова та Харківської області.

За 2,5 години спілкування педагогічні працівники ЗП(ПТ)О: Харківського професійного ліцею залізничного транспорту (Парака О.А.), Лозівського центру професійної освіти Харківської області (Нєвєрова А.В., Безверхня Н.О.), Люботинського професійного ліцею залізничного транспорту (Рожкова Т.Д., Коваленко Т.В.), ДПТНЗ «Харківське вище професійне училище сфери послуг» (Хмеленко С.Ф.) поділились досвідом використання загальнодоступних веб-ресурсів для дистанційного навчання здобувачів професійної освіти в умовах карантину, застосовуючи різноманітний інформаційно-методичний матеріал.

Під час дистанційного навчання вищеназвані педагоги використовують: мультимедійні лекційні матеріали, відео- та аудіозаписи лекцій, відеоуроки, електронні бібліотеки, інструкційно-технологічні картки, алгоритми виконання вправ для засвоєння професійних компетентностей та інші навчальні матеріали.

Для ефективного онлайн-навчання та зворотнього зв’язку зі здобувачами професійної освіти педагоги застосовують такі веб-сервіси та їх додатки: Viber, Zoom, Blogger, Google Classroom тощо.

У ході онлайн-колоквіуму Рожкова Т.Д., методист Люботинського професійного ліцею залізничного транспорту, розповіла про застосування в ліцеї цілісної системи інформаційного зв’язку між учасниками освітнього процесу та педагогами в Viber Messenger.

Матеріали онлайн-колоквіуму для ПП професій громадського харчування й торгівлі, залізничного транспорту, легкої промисловост:

Безверхня Н.О.

Коваленко Т.В.

Назарець З.О.

Невєрова А.В.

Парака О.В.

Рожкова Т.Д.

Хмеленко С.Ф.

Поділитися