Онлайн-колоквіум для педагогічних працівників професій легкої промисловості та сфери послуг

17 Лютого 2021

17 лютого 2021 року на базі НМЦ ПТО у Харківській області, в рамках обласної методичної секції для педагогічних працівників професій легкої промисловості та сфери послуг за допомогою online-платформи ZOOM пройшов педагогічний колоквіум за темою: «Синергія освітніх компонентів як шлях впровадження стандартів нового покоління».

Головна мета колоквіуму – обмін знаннями та досвідом щодо застосування синергійного підходу в освіті, використання синергійних процесів, які позитивно впливають на якість професійної (професійно-технічної) освіти.

Практичні поради щодо використання міжпредметних зв’язків в освітньому процесі при підготовці фахівців презентувала викладач предметів професійно-теоретичної підготовки ДНЗ «Регіональний механіко-технологічний центр професійної освіти Харківської області» Любов Віталіївна Акушко.

З досвідом роботи щодо особливостей та сучасних форм викладання предметів професійно-практичної підготовки здобувачів професійної (професійно-технічної) освіти в умовах дистанційного навчання за новим стандартом з професії «Перукар (перукар-модельєр)» виступила Людмила Ігорівна Полякова, викладач ДНЗ «Регіональний центр професійної освіти швейного виробництва та сфери послуг Харківської області.

Досвідом з упровадження в освітній процес принципу міждисциплінарності, умінням інтегрувати зміст, форми та методи навчання на практиці поділилась викладач ДНЗ «Куп’янський регіональний центр професійної освіти» Ніна Володимирівна Шариш.

На сучасних підходах до формування професійних компетентностей здобувачів освіти з особливими потребами на уроках виробничого навчання акцентувала увагу майстер виробничого навчання ДНЗ «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій, будівництва та промисловості»» Олена Леонідівна Засядько.

На обласний педагогічний колоквіум зареєструвалося 37 учасників, які активно обговорювали питання секції в чаті.

Отже, тематика зустрічі була надзвичайно актуальною. Багато важливого почерпнули учасники засідання для подальшої роботи.

Поділитися