Онлайн cемінар-практикум обласної методичної секції для педагогічних працівників професій легкої промисловості та сфери послуг, харчової промисловості та торгівлі

12 Листопада 2021

11 листопада 2021 року на базі НМЦ ПТО у Харківській області, в рамках обласної методичної секції для педагогічних працівників професій легкої промисловості та сфери послуг, харчової промисловості та торгівлі, за допомогою online-платформи ZOOM пройшов cемінар-практикум за темою: «Педагогічні інновації у підготовці кваліфікованих робітників: нове замовлення».

Головна мета cемінару-практикуму – обмін знаннями та досвідом щодо використання педагогічних інновацій у підготовці кваліфікованих робітників нової формації, які позитивно впливають на якість професійної (професійно-технічної) освіти.

Участь у семінарі взяли 100 педагогічних працівників з 16-ти ЗП(ПТ)О.

Любов Акушко, викладач предметів професійно-теоретичної підготовки ДНЗ «Регіональний механіко-технологічний центр професійної освіти Харківської області», надала практичні поради щодо використання бінарних уроків як інноваційного засобу забезпечення якості професійної  підготовки кваліфікованих робітників.

Ірина Удовік, майстер виробничого навчання ДНЗ «Куп’янський регіональний центр професійної освіти», зосередила увагу учасників семінару на самоосвіті майстра в/н як форми вдосконалення професійної компетентності з метою забезпечення якості освіти.

На інноваційних методах навчання як засобі підвищення конкурентоспроможності випускників ЗП(ПТ)О відповідно до сучасних тенденцій ринку праці акцентували увагу педагогічні працівники ДНЗ «Регіональний механіко-технологічний центр професійної освіти Харківської області» Лариса Клюшниченко та Тетяна Кабак.

Олена Хохлова, майстер виробничого навчання Лозівського центру професійної освіти Харківської області, ознайомила з порадами щодо практичного використання інноваційних форм і методів організації уроків виробничого навчання з професії «Кухар. Кондитер».

Отже, тематика зустрічі була надзвичайно актуальною. Кожний виступ був наповнений корисною, практичною інформацією, збагатив педагогічних працівників знаннями та вміннями, ознайомив з прикладами вирішеннями робочих ситуацій. А ще захід надихнув усіх прямувати до вершини професійної майстерності.

Поділитися