Олімпіада з предмета «Охорона праці» серед учнів ЗП(ПТ)О м. Харкова та Харківської області

29 Березня 2019

28 березня 2019 року відповідно до наказу Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації в ДПТНЗ «Харківське вище професійне училище будівництва» відбувся ІІ етап (обласний) олімпіади серед учнів ЗП(ПТ)О з предмета «Охорона праці».В олімпіаді взяли участь 32 учні ЗП(ПТ)О м. Харкова та Харківської області, що становить 100%.

З теплими словами привітання до учасників олімпіади звернулись директор ДПТНЗ «Харківське вище професійне училище будівництва» І. М. Сорокін та методист Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Харківській області К.Ф.Статівка.

Виступ художньої самодіяльності учнів ДПТНЗ «Харківське вище професійне училище будівництва» зняв напругу та створив святковий і творчий настрій усім учасникам заходу.

Олімпіада проходила у 2 тури: 1 тур – тестування на комп’ютерах; 2 – письмова робота, що включала виконання 7 комплексних завдань в обсязі діючої навчальної програми з предмета, які розроблені за ІІІ і ІV рівнями складності і передбачали різні методи їх виконання.

Переможцями олімпіади стали представники таких навчальних закладів:

  • Регіональний центр професійної освіти електротехнічних, машинобудівних та сервісних технологій Харківської області – Гуріна Вікторія (викладач Косовічева Надія Віталіївна);
  • ДНЗ «Регіональний механіко-технологічний центр професійної освіти Харківської області» – Поповкіна Вікторія (викладач Кучеренко Галина Іллівна);
  • ДПТНЗ «Харківське вище професійне училище сфери послуг» – Васюк Катерина (викладач Кулак Юлія Анатоліївна);

 

Поділитися