Олімпіада з предмета «Охорона праці» серед учнів ПТНЗ м. Харкова та Харківської області

16 Березня 2017

15 березня 2017 року відповідно до наказу Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації в ДНЗ «Харківський поліграфічний центр ПТО» відбувся ІІ етап (обласний) олімпіади серед учнів ПТНЗ з предмета «Охорона праці». В олімпіаді взяв участь 41 учень ПТНЗ м. Харкова та Харківської області, що становить 100%.
З теплими словами привітання до учасників олімпіади звернулись директор ДНЗ «Харківський поліграфічний центр ПТО» В.В.Пономарьова та методист Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Харківській області К.Ф. Статівка.
Виступ художньої самодіяльності учнів поліграфічного центру зняв напругу та створив святковий настрій всім учасникам заходу.
Олімпіада проходила у 2 тури: 1 тур – тестування на комп’ютерах; 2 – письмова робота, що включала виконання 7 комплексних завдань в обсязі діючої навчальної програми з предмета, які складені за ІІ, ІІІ і ІV рівнями складності і передбачали різні методи їх виконання.
Переможцями олімпіади стали представники таких навчальних закладів:
• Харківський професійний ліцей залізничного транспорту – Яковенко Володимир (викладач Чернявська Валентина Олександрівна);
• ДПТНЗ «Центр професійно-технічної освіти №4 м. Харкова» –Мілещенко Валерія (викладач Роденко Дмитро Дмитрович);
• ДПТНЗ «Харківське вище професійне училище сфери послуг» – Бабак Марія (викладач Кулак Юлія Анатоліївна);
• ДПТНЗ «Харківське вище професійне училище будівництва» – Стрілець Микита (викладач Бабенко Тетяна Петрівна).

Поділитися