Обласний збір лідерів учнівського самоврядування

14 Листопада 2012

14 листопада 2012 року у ДПТНЗ «Харківське вище професійне училище сфери послуг» відбувся обласний збір лідерів учнівського самоврядування професійно-технічних навчальних закладів Харківської області на тему «Підвищення культури ділової взаємодії та престижу діяльності лідерів учнівського самоврядування».

У роботі обласного збору взяли участь 40 лідерів учнівського самоврядування ПТНЗ області, методисти НМЦ ПТО, заступники директорів ПТНЗ з навчально-виховної роботи та вихователі гуртожитків.

Відкрила обласний збір Бронскова О.В., методист НМЦ ПТО, куратор обласної ради учнівського самоврядування, яка зазначила важливість розвитку учнівського самоврядування ПТНЗ області і побажала педагогічним працівникам та лідерам учнівського самоврядування плідної співпраці у атмосфері дружби і взаємопартнерства.

На обласному зборі пройшли перевибори президента обласної ради учнівського самоврядування ПТНЗ. Новопризначений президент Тарануха Костянтин в ході проведення збору скоординував роботу обласної ради, обрав  секретаріат президента та керівників постійно діючих комісій учнівського самоврядування ПТНЗ області. Також на зборі було затверджено план роботи обласної ради учнівського самоврядування.

Після процедури перевиборів президента, в рамках обласної школи лідерів, пройшли тренінгові заняття на тему: «Командоутворення учнівського колективу», які провела координатор проекту «Діти вулиці» благодійного фонду «Благо» Т.В.Дроздова.

Поділитися