Обласний семінар-практикум

1 Листопада 2012

31 жовтня 2012 року у Куп’янському професійному аграрному ліцеї відбувся обласний постійно діючий семінар-практикум для педагогічних працівників професій «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва», «Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування», «Водій автотранспортних засобів» на тему: «Впровадження інноваційних педагогічних технологій на уроках предметів професійно-теоретичної та професійно-практичної підготовки».

На семінарі були розглянуті питання структури готовності до інноваційної педагогічної діяльності та розвитку інноваційної поведінки педагога. У роботі семінару взяли участь 24 педагогічних працівники з 13 ПТНЗ сільськогосподарського профілю.

Методист НМЦ ПТО у Харківській області В.Ф.Фесенко виступив з доповіддю на тему «Готовність до інноваційної діяльності як важлива професійна якість педагога».

Досвідом роботи поділилися педагогічні працівники Куп’янського професійного аграрного ліцею:

  • майстер виробничого навчання С.Д.Видаш – «Використання проблемних виробничо-технічних ситуацій на уроках професійно-практичної підготовки»;
  • викладач С.Ф.Дворніков – «Впровадження технологій особистісно орієнтовного навчання на уроках предмета «Агротехнологія».

Викладач ліцею Ю.П. Водолажський провів відкритий урок-змагання з предмета «Трактори» на тему «Система охолодження. Охолодні рідини». Урок проводився з використанням інтерактивних методів: «Бліц-тайм», «Мікрофон», «Естафета». Учні виконували інтерактивні вправи: «Чиста дошка», «Детектор правди», «Розірвана шпаргалка», «Одна хвилина».

Після самоаналізу та обговорення уроку учасники семінару обмінялися досвідом роботи та відзначили, що педагогічні колективи ПТНЗ сільськогосподарського виробництва основні свої задачі вбачають у прищепленні учням інтересу до предметів та професії, в активізації їх пізнавальної діяльності.

Поділитися