Обласний семінар-практикум для заступників директорів з навчально-виховної роботи професійно-технічних навчальних закладів

16 Жовтня 2013

16 жовтня 2013 року в Харківському професійному електротехнічному ліцеї відбувся обласний семінар-практикум для заступників директорів з навчально-виховної роботи професійно-технічних навчальних закладів за темою: «Управління діяльності учасників виховного процесу ПТНЗ».

У роботі семінару взяли участь 42 заступника директорів з навчально-виховної роботи, методисти НМЦ ПТО.

Заступники директорів з навчальних виховної роботи стали учасниками обласних зборів лідерів учнівського самоврядування за темою: «Розвиток творчого потенціалу лідерів – шлях до успіху».

Далі робота семінару проходила за окремою програмою. Слухачам була запропонована ярмарка педагогічних ідей за темою: «Інноватика у виховній роботі ПТНЗ».

Учасники мали можливість опанувати низку сучасних, різноманітних педагогічних ідей щодо оновлення, удосконалення виховної роботи у своїх навчальних закладах.

Надалі методисти НМЦ ПТО узагальнять та опублікують збірку матеріалів з досвіду виховної роботи педагогічних працівників ПТНЗ.

Поділитися