Oбласний семінар-практикум для викладачів української мови та літератури

31 Жовтня 2013

30 жовтня 2013 року у Харківському професійному машинобудівному ліцеї відбувся обласний семінар-практикум для викладачів української мови та літератури професійно-технічних навчальних закладів за темою: «Підвищення якості та результативності сучасного уроку української літератури шляхом упровадження інформаційних та інноваційних технологій».

У заході взяли участь 35 викладачів з 43 професійно-технічних навчальних закладів області та методист Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Харківській області.

У ході семінару-практикуму учасники обговорювали питання щодо:

  • упровадження інноваційних технологій з метою підвищення якості уроку;
  • досвіду роботи за темою: «Впровадження проектних технологій за програмою «Intel. Навчання для майбутнього» у навчально-виховний процес;
  • презентації проекту на тему «Оточення Лесі Українки, його вплив на формування творчої особистості поетеси».

Викладач Харківського професійного машинобудівного ліцею Шахова О.В. провела відкритий позакласний навчально-виховний захід «Безсмертна Леся Українка. Була і є, вовік жива…», присвячений пам’яті поетеси та до
100-річчя від дня її смерті.

Крім цього, обговорювалися підсумки проведення обласної перевірної контрольної роботи з української мови та літератури серед учнів І курсу ПТНЗ, питання проведення ІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка, заходи з підготовки та відзначення у ПТНЗ Харківської області у 2014 році 200-річчя від дня народження Т.Г. Шевченка.

Поділитися