Обласний семінар-практикум для викладачів інформатики та інформаційних технологій ПТНЗ області

9 Листопада 2012

08 листопада 2012 року на базі Чугуївського професійного ліцею  відбувся обласний семінар-практикум для викладачів предметів “Інформатика” та “Інформаційні технології” ПТНЗ області. На семінарі за темою “ Використання електронних засобів навчання у навчальному процесі як чинник підвищення якості навчальних досягнень учнів” були присутні 35 викладачів ПТНЗ міста Харкова та області. У ході семінару були розглянуті такі питання: – особливості використання інформаційно-комунікаційних технологій при проведенні уроків інформатики та інформаційних технологій; – з досвіду роботи педагогічних працівників ліцею щодо використання комп’ютерних технологій при організації позакласної роботи в ліцеї.

У рамках семінару-практикуму Форостяна О.В., викладач та Івашкевич Ю.А., майстер виробничого навчання провели виховний позакласний захід на тему: “Інтелектуальне Інтернет-кафе”. Про досвід роботи щодо використання електронних засобів навчання розповіли: – Костіна О.О., викладач Харківського професійного ліцею будівництва та комунального господарства; – Назарко Л.І., викладач Петрівського професійного аграрного ліцею.

Закінчився семінар підведенням підсумків та прийняттям рекомендацій, визначена методична розробка комбінованого уроку на огляд-конкурс  методичних та дидактичних матеріалів з предмета “Інформатика” на тему: “Створення діаграм у табличному редакторі Exsel”.

Поділитися