Обласний семінар-практикум для викладачів предметів «Економіка», «Основи галузевої економіки і підприємництва»

8 Квітня 2014

8 квітня 2014 року на базі Харківського професійного ліцею швейного і хутрового виробництва відбувся обласний семінар-практикум для викладачів предметів «Економіка», «Основи галузевої економіки і підприємництва» за темою «Методика проведення інтегрованих уроків з предметів  «Економіка», «Основи галузевої економіки і підприємництва».

З доповідями виступили методист НМЦ ПТО у Харківській області Сухілін М.В. («Особливості інтегрованої системи навчання та методика проведення бінарних уроків») та викладач економіки Харківського професійного ліцею швейного і хутрового виробництва Галунець А.С. («Технологія проведення інтегрованих уроків та використання міжпредметних зв’язків на уроках економіки»).

Учасники семінару-практикуму поділилися власним досвідом використання міжпредметних зв’язків при викладанні економіки, взяли участь у дискусії за темою «Проблеми мотивації навчальної діяльності учнів та шляхи їх подолання», розглянули зразки дидактичних матеріалів та самостійних робіт учнів з економіки, проаналізували доцільність їх використання на окремих етапах уроків.

Поділитися