Обласний семінар-практикум для викладачів предмета „Людина і світ”

18 Березня 2014

18  березня  2014  року  на  базі  ДЗО  Центру  професійно-технічної  освіти  №2  м. Харкова пройшов обласний семінар-практикум для викладачів предмета „Людина і світ” за темою „Роль навчально-виховного потенціалу предмета “Людина і світ” у системі  виховання учнів ПТНЗ”.

Під час роботи семінару були розглянуті  такі питання:

– особливості застосування інтерактивних методів навчання в процесі вивчення предмета „Людина і світ”;

– технології морального і гуманістичного виховання учнів на уроках предмета “Людина і світ”;

– методологічний інструментарій викладача предмета “Людина і світ” в процесі формування активної життєвої позиції учнів.

Про систему та особливості викладання предмета „Людина і світ” у ДЗО Центр ПТО №2 розповів викладач цієї дисципліни Джафаров Р.З., зазначивши, зокрема, що  моральне виховання молоді – це не лише завдання окремого предмета, а й одне з завдань виховної роботи педагогічного колективу Центру, надбання якої також були презентовані під час роботи семінару.

Крім того, прозвучала інформація  учасників семінару з питань методики формування активної життєвої позиції учнів на уроках предмета „Людина і світ”,  особливостей застосування технологій морального виховання учнів, сучасних проблем викладання навчального предмета „Людина і світ”. Учасники семінару активно взяли участь у дискусії щодо визначення шляхів подолання наявних проблем, визначили особливості викладання предмета „Людина і світ” у зв’язку з тією політико-економічною ситуацією, що склалася в Україні впродовж останніх кількох місяців.

Поділитися