Обласний семінар-практикум для викладачів предмета „Людина і світ” за темою „Інтерактивні методи навчання і виховання учнівської молоді на уроках предмета “Людина і світ”

3 Квітня 2013

      02.04.2013 року на базі Харківського професійного машинобудівного ліцею відбувся обласний семінар-практикум для викладачів предмета „Людина і світ” за темою „Інтерактивні методи навчання і виховання учнівської молоді на уроках  предмета “Людина і світ”.

       З лекцією за темою „Особливості застосування інтерактивних методів навчання в процесі вивчення предмета „Людина і світ” виступив методист Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Харківській області Сухілін М.В.

       У рамках програми з доповідями виступили:

– „Методологічний інструментарій викладання предмета “Людина і світ” в процесі формування активної життєвої позиції учнів” – Нетудихатка С.М., викладач Харківського вищого професійного училища будівництва;

– „Сучасні педагогічні технології: з досвіду роботи” – Губа А.В., викладач Харківського вищого професійного механіко-технологічного училища.

       На семінарі була розглянута методика організації інтерактивного навчання та особливості структури інтерактивного уроку.

       У практичній частині учасники семінару відвідували та проаналізували відкритий урок за темою „Молодіжні субкультури” (Пугачов О. Г., викладач Харківського професійного машинобудівного ліцею), де були використанні елементи інтерактивних методів навчання.

       Увага учасників була акцентована на необхідності активізації інноваційної діяльності педагогів, зокрема шляхом застосування сучасних педагогічних технологій навчання та виховання учнів ПТНЗ.

Поділитися