Обласний семінар-практикум для педагогічних працівників слюсарних та верстатних професій за темою: “Пізнавальний інтерес учнів як чинник підвищення ефективності підготовки кваліфікованих робітників”

17 Травня 2013

16 травня 2013 року в Вищому професійному училищі № 27  м. Купянськ відбувся обласний семінар-практикум для педагогічних працівників слюсарних та верстатних професій за темою: “Пізнавальний інтерес учнів як чинник підвищення ефективності підготовки кваліфікованих робітників”.

У роботі семінару взяли участь педагогічні працівники з 20 ПТНЗ області.

На семінарі були розглянуті питання:

– педагогічна діагностика – запорука підвищення пізнавального інтересу учнів (Беспалова Л.О., методист НМЦ ПТО);

– використання інтерактивних методів навчання як засіб підвищення пізнавального інтересу учнів (Зіньковський В.В. – викладач, Кривулін В.М. –майстер виробничого навчання та Лежнюк Ю.А. – старший майстер Вищого професійного училища № 27 м. Купянськ.

Педагогічні працівники ліцею під час виступів ознайомили учасників семінару з досвідом роботи використання інтерактивних методів навчання, які застосовуються у закладі для підготовки робітників слюсарних та верстатних професій.

Перед початком семінару заступник директора з навчально-виробничої роботи Ткаченко В.В. ознайомив гостей з історією закладу, традиціями та перспективами розвитку, а учні ліцею привітали виступом учасників художньої самодіяльності.

У ході семінару значна увага приділялася питанням: створенню педагогічними працівниками ВПУ № 27 м. Купянськ методичного забезпечення  слюсарних та верстатних професій, обміну досвідом щодо розробки електронних засобів навчання і особливості використання їх у навчальному процесі.

Учасники семінару-практикуму відзначили, що питання, які висвітлювалися  під час проведення обласного семінару, мають практичну, теоретичну та пізнавальну значущість.

Поділитися