Обласний семінар-практикум для педагогічних працівників зварювальних професій за темою: “Пізнавальний інтерес учнів як чинник підвищення ефективності підготовки кваліфікованих робітників”

19 Квітня 2013

18 квітня 2013 року в ДПТНЗ «Центр професійно-технічної освіти №3 м.Харкова» було проведено обласний семінар-практикум для педагогічних працівників зварювальних професій за темою: “Пізнавальний інтерес учнів як чинник підвищення ефективності підготовки кваліфікованих робітників”.

У роботі школи взяли участь педагогічні працівники з 20 професійно-технічних навчальних закладів області.

На семінарі були розглянуті питання:

 – використання особистісно-орієнтовіваного підходу в процесі розвитку пізнавальних здібностей учнів (Беспалова Л.О., методист НМЦ ПТО);

– форми та методи індивідуальної роботи з учнями під час теоретичного та виробничого навчання (викладач  Черепаха О.П. та майстер виробничого навчання Кроленко Ю.Д. ДПТНЗ «Центр професійно-технічної освіти №3 м.Харкова».

Викладач та майстер виробничого навчання під час проведення вступного інструктажу було використано метод проектів, що допомогло учням  розв’язати певну проблему (вибір джерел живлення для зварювання відповідних матеріалів).  При  цьому мала  місце самостійна діяльність учнів (індивідуальна , групова), яка дозволила інтегрувати знання та вміння з різних предметів. В ході вступного інструктажу було здійснено аналіз учнями отриманих результатів і демонстрація учнівських презентації за темою уроку.

Учасники семінару-практикуму відзначили, що отримані результати під час проведення заходу мають практичну, теоретичну та пізнавальну значущість.

Поділитися