Обласний семінар-практикум для педагогічних працівників монтажно-будівельних професій

14 Лютого 2013

13 лютого 2013 року в Державному професійно-технічному навчальному закладі «Харківське вище професійне училище будівництва» відбувся обласний постійно діючий семінар-практикум  для педагогічних працівників монтажно-будівельних професій на тему: «Сучасні методи та інноваційні технології навчання – важливий фактор для підвищення якості професійної підготовки майбутніх робітників».Семінар  проводився за участю компанії «Хенкель Баутехнік (Україна)». У роботі семінару-практикуму взяли участь 27 педагогічних працівників з дванадцяти професійно-технічних навчальних закладів області. Крім цього, були присутні викладачі та майстри виробничого навчання Харківського індустріально-педагогічного технікуму та Харківського коледжу будівництва, архітектури та дизайну.

На семінарі розглядалися питання інноваційної діяльності педагога, класифікації та змісту педагогічних технологій, їх структурних та функціональних компонентів.

Головний спеціаліст компанії «Хенкель Баутехнік (Україна)» Корчменко С.С. презентував змістовний матеріал з питань використання інноваційних технологій в будівельній галузі.

У ході семінару майстри виробничого навчання Г.Є. Паршикова та О.І. Пивоварова провели майстер-клас з нових технологій, матеріалів та інструментів, які використовуються при підготовці робітників монтажно-будівельного профілю.

Завершився семінар підведенням підсумків та обговоренням проблем щодо впровадження інноваційних технологій у будівництві.

Поділитися