Обласний семінар-практикум для педагогічних працівників професії «Слюсар-складальник літальних апаратів»

29 Жовтня 2012

У кінці жовтня 2012р. за участю методистів Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Харківській області відбувся  обласний семінар-практикум для педагогічних працівників професії «Слюсар-складальник літальних апаратів», де обговорювався державний стандарт ПТО з даної професії, який затверджений  Міністерством освіти і науки молоді та спорту.

 

 

Обговорення проводилося з метою визначення та вирішення задач щодо впровадження даного стандарту у навчальний процес. До обговорення залучалися представники одного з найвідоміших підприємств держави – Харківського авіаційного заводу.
Понад 50 осіб взяли участь в обговоренні стандарту з професії «Слюсар-складальник літальних апаратів». Актуальним і значущим є те, що розробка та затвердження такого стандарту дозволить забезпечити необхідний рівень підготовки кваліфікованих робітників з даної професії відповідно до вимог виробництва. А також  навчальні заклади зможуть спланувати та  направити кошти на модернізацію матеріально-технічної бази для забезпечення якісної підготовки кваліфікованих робітників.

 

 

 

 

 

 

 

Поділитися