Обласний педагогічний тиждень за темою «Формування широкого спектру програм і проектів системи ПТО в регіоні: кадровий та інформаційно-методичний потенціал»

28 Серпня 2013

27 серпня 2013 року в системі ПТО Харківської області розпочав роботу обласний педагогічний тиждень за темою «Формування широкого спектру програм і проектів системи ПТО в регіоні: кадровий та інформаційно-методичний потенціал».

Програмою педтижня передбачено ряд заходів:

27.08.2013 р.

–   науково-методична конференція «Виховна система навчального закладу: створення проектів та шляхи їх реалізації»;

–   тренінг «Освоєння сучасних просвітницьких програм щодо розвитку ключових компетентностей учасників навчально-виховного процесу»;

–   круглий стіл «Розвиток педагогічної співпраці сім’ї, громадськості та навчального закладу: особистісно орієнтований підхід».

 28.08.2013 р.

–   науково-методична конференція «Нові вимоги до управління якістю професійно-технічної освіти з урахуванням соціального та економічного середовища регіону»;

–   круглий стіл «Кадровий потенціал загальноосвітньої підготовки: проблеми і перспективи неперервної освіти»;

–   методичний вернісаж «З досвіду роботи педагогічних працівників загальноосвітньої підготовки щодо розвитку творчого потенціалу учнів ПТНЗ».

29.08.2013 р.

–   науково-методична конференція «Управлінське забезпечення якості професійно-технічної освіти: сучасні вимоги до планування діяльності навчального закладу»;

–   відкритий мікрофон «Становлення компетентнісно орієнтованої професійної освіти: від ідеї до практики».

30.08.2013 р.

–   засідання педагогічної ради «Про підсумки роботи навчального закладу у 2012-2013 н.р. та завдання на 2013-2014 н.р. щодо підготовки кваліфікованих робітників».

27-30.08.2013 р.

–   інтерактивне спілкування з педагогічними працівниками ПТНЗ «Сучасні шляхи підвищення якості наданих освітніх послуг у системі ПТО Харківської області».

Поділитися