Обласний педагогічний тиждень у системі професійно-технічної освіти Харківської області

27 Серпня 2020

Фаховий онлайн-модуль для заступників директорів з навчально-виробничої роботи, старших майстрів ЗП(ПТ)О

26 серпня 2020 року розпочався обласний педагогічний тиждень для керівних та педагогічних працівників ЗП(ПТ)О за темою: «Підвищення якості професійної підготовки кваліфікованих робітників у регіоні: підсумки та перспективи». Цього дня відбувся фаховий онлайн-модуль для заступників директорів з навчально-виробничої роботи, старших майстрів ЗП(ПТ)О на тему: «Управління закладом освіти у 2020/2021 н.р з урахуванням особливостей епідеміологічної ситуації в регіоні».

У роботі обласного заходу взяли участь 47 керівних працівників ЗП(ПТ)О.

Під час фахового модуля було розглянуто 5 актуальних питань, а саме:

  1. Організація освітнього процесу у 2020/2021 н.р. – виклики часу

(Русланова Т.О., директор НМЦ ПТО у Харківській області).

  1. Забезпечення безпечних умов навчання та праці в ЗП(ПТ)О у 2020/2021 н.р. (Діденко О.В., методист НМЦ ПТО у Харківській області).
  2. Технології дистанційного навчання майбутніх кваліфікованих робітників (Назарець З.О., завідуюча лабораторією професійної підготовки НМЦ ПТО у Харківській області).
  3. Практичний досвід роботи педагогів ЗП(ПТ)О щодо використання сучасних технологій навчання (Назарова Т.С., методист НМЦ ПТО у Харківській області).
  4. Організація освітнього процесу з використанням технологій змішаного навчання (Блінкова І.І., методист НМЦ ПТО у Харківській області).

Підбиваючи підсумок обласного заходу, Тетяна Олександрівна, директор НМЦ ПТО у Харківській області, наголосила на проблемних питаннях та завданнях, які негайно слід вирішити керівникам ЗП(ПТ)О перед початком нового навчального року.

Матеріали обласних масових заходів:

Бєлкіна Н.В. Блінкова І.І. та Назарова Т.С Діденко О.В Назарець З.О Русланова Т.О

Поділитися