Обласний вебінар для заступників директорів з навчальної роботи, методистів ПТНЗ

26 Квітня 2017

26 квітня 2017 року НМЦ ПТО у Харківській області проведено вебінар для заступників директорів з навчальної роботи, методистів за темою «Системний підхід до методичної роботи з педагогічними працівниками ПТНЗ». У вебінарі взяли участь 37 учасників.

У ході вебінару були розглянуті такі питання:

  1. Організація методичної роботи з педагогами ПТНЗ на діагностичній основі (Сологуб Н.Г., заступник директора з навчально-методичної роботи НМЦ ПТО у Харківській області).
  2. Участь у виставках-оглядах як засіб підвищення професійної майстерності педагогів: результати, рекомендації (методисти НМЦ ПТО у Харківській області: Ярошенко Ю.О., Дробна В.А., Чередніченко О.А., Сухілін М.В.
  3.  Майстер-клас як одна із форм професійного навчання педагогів (Часовська О.О., методист Лозівського професійного ліцею).
  4.  Передовий педагогічний досвід: вивчення, узагальнення та поширення (Волкова Н.А., методист Чугуївського професійного ліцею).
  5. Сторінками зареєстрованих видань НМЦ ПТО у Харківській області (Яковенко О.В., методист НМЦ ПТО у Харківській області).

Завершився вебінар підведенням підсумків.
Матерiали обласной вебінару:

Поділитися