Обласний вебінар для педагогічних працівників професійно-теоретичної та професійно-практичної підготовки ПТНЗ

29 Серпня 2014

29 серпня 2014 року відбувся обласний вебінар для педагогічних працівників професійно-теоретичної та професійно-практичної підготовки ПТНЗ за темою «Інноваційні технології в освітньому процесі підготовки кваліфікованих робітників», який завершив роботу педагогічного тижня, що проводився під патронатом Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації та Науково-методичного центру ПТО у Харківській області з 26 серпня 2014 року.

 У роботі вебінару взяли участь педагоги 47 навчальних закладів.

У рамках соціального партнерства між роботодавцями та ПТНЗ  досвідом роботи  щодо впровадження новітніх виробничих та освітніх технологій при підготовці кадрів в умовах виробництва поділилась із учасниками Довга З.К., викладач навчального комбінату Публічного акціонерного товариства «Харківміськгаз».

Під час вебінару учасники ознайомилися з позитивним досвідом роботи педагогічних працівників ПТНЗ Харківської області:

  • Жерліціної Т.В. (Ізюмський професійний  ліцей)  щодо підвищення якості та результативності професійної підготовки ;
  • Степанової Н.В. (ДПТНЗ «Харківське вище професійне училище будівництва») щодо використання інноваційних технологій під час навчання безпечним прийомам праці учнів будівельного профілю;
  • Каплуна А.Ф. (Центр професійно-технічної освіти № 1 м. Харкова) щодо використання у навчально-виховному  процесі електронних засобів навчального призначення для контролю навчальних досягнень учнів;
  • Чорної Т.М. (Одноробівського  професійного аграрного ліцею) щодо упровадження у навчально-виховний   процес сучасних виробничих  технологій для  забезпечення якості професійної підготовки робітників.

Більш докладно з виступами та презентаціями учасників вебінару можна ознайомитись на порталі «Професійно-технічна освіта Харківської області».

Поділитися