Обласний семінар-тренінг для практичних психологів і соціальних педагогів

18 Вересня 2019

17 вересня 2019 року у Регіональному центрі професійної освіти електротехнічних, машинобудівних та сервісних технологій Харківської області  відбувся обласний семінар-тренінг для практичних психологів і соціальних педагогів за темою: «Використання інтерактивних форм у просвітницько-профілактичний роботі з учнями ЗП(ПТ)О»

У роботі семінару взяли участь 14  соціальних педагогів і  15 практичних психологів.

У ході семінару розглядались питання щодо:

  • проблем насильства у підлітковому середовищі: рекомендації щодо їх вирішення (Ж.Л. Саакова, практичний психолог Регіонального центру професійної освіти електротехнічних, машинобудівних та сервісних технологій Харківської області);
  • інтеграції учнів  з особливими потребами в освітнє середовище ЗП(ПТ)О (Ю.О. Порункова, практичний психолог ДНЗ «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості»);
  • стану та особливостей діяльності психологічної служби системи освіти у 2019/2020 навчальному році (А.В. Герасименко, методист НМЦ ПТО у Харківській області).

Соціальний педагог Красноградського професійного ліцею
В.М. Омельченко презентувала  соціальний  проект «Україна вишивана».

Також проведено тренінг щодо  взаємовідносин між юнаками і дівчатами   на тему: «12 кроків».

Завершився семінар-тренінг підведенням підсумків та прийняттям рішень щодо вдосконалення роботи соціальних педагогів  і практичних психологів ЗП(ПТ)О.

Материали обласного семінару-тренінгу для практичних психологів і соціальних педагогів:

Поділитися