Обласний семінар-практикум викладачів предмета «Охорона праці» ПТНЗ Харківської області

17 Листопада 2017

?

15 листопада 2017 року в ДНЗ «Харківський регіональний центр професійної освіти поліграфічних медіатехнологій та машинобудування» відбувся семінар-практикум викладачів предмета «Охорона праці» ПТНЗ Харківської області за темою «Сучасні педагогічні ідеї та технології навчання учнів ПТНЗ на уроках з предмета «Охорона праці».
У роботі семінару взяли участь 35 викладачів ПТНЗ м. Харкова та Харківської області. За планом роботи були розглянуті такі питання:
• про підсумки виставки-огляду інформаційно-методичних матеріалів викладачів у 2016/2017 навчальному році (Ю.А.Кулак, викладач ДПТНЗ «Харківське вище професійне училище сфери послуг»);
• розвиток критичного мислення учнів в умовах ПТНЗ (К.Ф.Статівка, методист НМЦ ПТО у Харківській області);
• майстер-клас на тему: «Використання технології розвитку критичного мислення учнів при вивченні теми «Основи пожежної безпеки» (В.О.Чернявська, викладач Харківського професійного ліцею залізничного транспорту).
Практичний приклад проведення відкритого виховного заходу з учнями на тему «Береженого Бог береже» щодо використання сучасних інтерактивних методів продемонструвала О.О.Власенко, викладач ДНЗ «Харківський регіональний центр професійної освіти поліграфічних медіатехнологій та машинобудування».
Після проведення заходу відбулось його обговорення учасниками семінару.
Також учасники заходу мали змогу ознайомитись із майстернями і обладнанням, навчальними кабінетами та інформацїйно-методичним забезпеченням предмета «Охорона праці» у ДНЗ «Харківський регіональний центр професійної освіти поліграфічних медіатехнологій та машинобудування».
Матерiали обласного семінара-практикума:

Поділитися