Обласний семінар-практикум для заступників директорів з навчально-виховної роботи

18 Березня 2015

DSCN265818 березня 2015 року у ДЗО Центрі професійно-технічної освіти № 2 м. Харкова відбувся обласний семінар-практикум для заступників директорів з навчально-виховної роботи професійно-технічних навчальних закладів за темою: «Виховна система навчального закладу: проблеми, пошуки,знахідки».

У роботі семінару взяли участь 40 заступників директорів з навчально-виховної роботи, Бондар І.А. головний спеціаліст відділу професійної освіти управління освіти і науки Департаменту науки і освіти   Харківської обласної державної адміністрації, фахівці Дитячого центру «Компас» при Харківському міському благодійному фонді «Благо» методист НМЦ ПТО Бронскова О.В.

Учасники семінару взяли участь у роботі зборів обласної ради лідерів учнівського самоврядування за темою «Розвиток творчого потенціалу лідерів – шлях до успіху».

Далі робота семінару проходила за окремою програмою, були заслухані  виступи-презентації з питань:

  • Система роботи з питань національного виховання та формування громадянської свідомості учнівської молоді.
  • Нормативно-правове забезпечення навчально-виховного процесу.
  • Сучасний навчальний заклад як соціокультурний осередок громадянсько-патріотичного виховання дітей та студентської молоді.
  • Роль національно-патріотичного виховання у роботі з учнівською молоддю.

Крім цього проводиться тренінг за темою: «Методи профілактики та виявленя проблем підлітків».

Учасники мали можливість опанувати методики проведення позаурочних заходів, які потім впроваджуватимуть у практичну діяльність.

Завершився семінар підведенням підсумків та прийняттям рішень щодо удосконалення виховної роботи.

Поділитися