Обласний семінар-практикум для заступників директорів з навчально-виховної роботи ПТНЗ

16 Березня 2017

15 березня 2017 року у ДНЗ «Харківський професійний ліцей будівельних технологій» відбувся обласний семінар-практикум для заступників директорів з навчально-виховної роботи професійно-технічних навчальних закладів за темою «Педагогічні засади організації виховної роботи в ПТНЗ» та збір обласної ради лідерів учнівського самоврядування.

У роботі семінару взяли участь 36 заступників директорів з навчально-виховної роботи, та 36 лідерів учнівського самоврядування ПТНЗ області,  директор Харківського будинку художньої та технічної творчості Варава Н.М.,  методист НМЦ ПТО Бронскова О.В.

Спочатку учасники семінару взяли участь у роботі зборів обласної ради лідерів учнівського самоврядування за темою: «Розвиток творчого потенціалу лідерів – шлях до успіху». На зборі  презентували обласну учнівську газету: «Вісник самоврядування».

Далі робота семінару проходила за окремою програмою, було заслухано виступ за темою: «Спрямування методичної роботи на проблеми навчально-виховного процесу ПТНЗ».

Крім цього, слухачі були запрошені на ярмарок педагогічних ідей  за темою: «Творчість, пошуки, знахідки у проектуванні виховної роботи в ПТНЗ»

У подальшому методистом НМЦ ПТО буде узагальнено матеріали з досвіду виховної роботи педагогічних працівників ПТНЗ та випущено збірку.

Завершився семінар підведенням підсумків та прийняттям рішень щодо удосконалення виховної роботи.

Поділитися