Обласний семінар-практикум для заступників директорів з навчально-виховної роботи професійно-технічних навчальних закладів

19 Жовтня 2016

img_061819 жовтня 2016 року у ДЗО ЦПТО №2 м.Харкова відбувся обласний семінар-практикум для заступників директорів з навчально-виховної роботи професійно-технічних навчальних закладів за темою «Виховна система навчального закладу: проблеми, пошуки, знахідки», та збір обласної ради лідерів учнівського самоврядування.

У роботі семінару взяли участь 35 заступників директорів з навчально-виховної роботи та 35 лідерів учнівського самоврядування ПТНЗ області, методист НМЦ ПТО Бронскова О.В.

Спочатку учасники семінару взяли участь у роботі зборів обласної ради лідерів учнівського самоврядування за темою «Розвиток творчого потенціалу лідерів – шлях до успіху». На зборі відбулися вибори президента обласної ради лідерів учнівського самоврядування.

Також всі присутні були запрошені на музично-театральну виставу за поемою Т.Г. Шевченка «Катерина», яку представили учасники театрального гуртка «Парадокс» ДЗО ЦПТО №2 м.Харкова.

Далі робота семінару проходила за окремою програмою, були заслухані виступи-презентації з питань:

  • роль заступника директора з навчально-виховної роботи щодо створення комплексно-методичного забезпечення виховної роботи в ПТНЗ;
  • організаційно-педагогічні форми роботи щодо вдосконалення навчально-виховного процесу в ПТНЗ.

Учасники мали можливість опанувати методику проведення збору лідерів учнівського самоврядування, яку потім впроваджуватимуть у практичну діяльність.

Завершився семінар підведенням підсумків та прийняттям рішень щодо удосконалення виховної роботи.

Поділитися