Обласний семінар-практикум для викладачів іноземної мови

17 Листопада 2017

15 листопада 2017 року в Люботинському професійному ліцеї залізничного транспорту відбувся обласний семінар-практикум для викладачів іноземної мови. Тема семінару: «Якість мовної освіти як фактор особистісного розвитку учнів ПТНЗ».
У роботі семінару брали участь представники 21 ПТНЗ Харківської області.Для педагогів області був продемонстрований викладачем Барамиковою Є.О. відкритий позаурочний захід «Професія моєї мрії». Відбулося обговорення події викладачами ПТНЗ.
Далі викладач англійської мови ПТУ №60 смт.Кегичівка Решетило Л.Г. розповіла у своїй доповіді про використання інтерактивних технологій на уроках іноземної мови. Доповідь Сіпневської Г.Г., викладача ДНЗ «Харківський професійний ліцей будівельних технологій», була присвячена використанню інноваційних методів роботи на уроках англійської мови. А викладач Богодухівського професійного аграрного ліцею Тризна Т.О. розповіла про різноманітність інноваційних методів роботи з учнями на уроці іноземної мови. Викладач Регіонального центру професійної освіти швейних технологій та сфери обслуговування Харківської області Шарикіна А.С. поділилася з присутніми своїм досвідом роботи у використанні інноваційних методів на уроках англійської мови і в позаурочних заходах.
Ярошенко Ю.О., методист НМЦ ПТО у Харківській області, розповів про інноваційні технології для розвитку творчого потенціалу учнів на уроках англійської мови, ознайомив присутніх з матеріалами Всеукраїнських вебінарів (іноземна мова).
Завершився семінар обговоренням результатів роботи викладачів іноземної мови за календарний рік і плануванням роботи з проведення обласних семінарів-практикумів у 2018 році.
Матерiали обласного семінара-практикума:

Поділитися