Обласний семінар-практикум для викладачів інформатики та інформаційних технологій

20 Травня 2016

семинар IMG_347719 травня 2016 року у Професійно-технічному училищі № 32 м. Харкова відбувся обласний семінар-практикум для викладачів інформатики та інформаційних технологій.

У роботі семінару-практикуму за темою: «Інформаційно-комунікаційні технології  навчання – шлях до забезпечення якісного  навчання учнів з предметів «Інформатика» та «Інформаційні технології» взяли участь викладачі з 23 ПТНЗ міста Харкова та області.

З досвіду впровадження інформаційно-комунікаційних технологій у навчально-виховний процес розповіла Спаська Інна Петрівна, методист Професійно-технічного училища № 32 м. Харкова.

У ході семінару-практикуму Мартинов Олег Єгорович, викладач училища, розповыв про використання інформаційно-комунікаційних технологій на уроках з предмета «Інформатика» та продемонстрував інтерактивні засоби навчання, які використовуються під час навчання учнів з окремих тем предмету.

Досвідом роботи щодо використання інформаційно-комунікаційних технологій у навчально-виховному процесі поділилися викладачі:

– Лисак О.І., викладач ДПТНЗ «ЦПТО №4м. Харкова»;

– Муравицька Л.І., викладач Харківського професійного ліцею швейних технологій;

– Новожилова І.Г., викладач Харківського професійного ліцею будівництва та автотранспорту;

– Кісь С.П., викладач ДНЗ «Харківський професійний ліцей будівельних технологій».

Поділитися