Обласний семінар-практикум для викладачів фізики

1 Квітня 2015

IMG_183031 березня 2015 року на базі Державного закладу освіти «Центр професійно-технічної освіти №2 м. Харкова» відбувся обласний семінар-практикум для викладачів фізики за темою: «Підготовка викладача до сучасного уроку фізики», в якому взяли участь викладачі з 29 ПТНЗ. Мета цього заходу – підвищення професійного рівня викладачів фізики.

Під час семінару-практикуму слухалися питання щодо форм організації активної навчальної діяльності учнів на уроках фізики, з метою обміну практичним досвідом викладачі відвідали відкритий урок на тему: «Узагальнюючий урок «Електричне поле та струм», який провела Шевченко Л..І, викладач фізики ДЗО ЦПТО№2 м. Харкова.

У рамках семінару були розглянуті питання про організацію та проведення ДПА-2015 з фізики, використання активних форм роботи з учнями під час навчально-виховного процесу та підсумки проведення обласної олімпіади з фізики серед учнів ПТНЗ Харківської області. Для активізації роботи учасників семінару-практикуму було використано групову форму роботи щодо використання різноманітних прийомів оцінювання навчальних досягнень учнів.

Поділитися