Обласний семінар-практикум для викладачів фізики та астрономії

11 Квітня 2018

5 квітня 2018 року на базі ДНЗ «Харківський регіональний центр професійної освіти поліграфічних медіатехнологій та машинобудування» відбувся обласний семінар-практикум для викладачів фізики та астрономії за темою: «Розвиток критичного мислення учнів на уроках фізики та астрономії».

На початку семінару Березняк Т.І., викладач фізики ДНЗ «Харківський регіональний центр професійної освіти поліграфічних медіатехнологій та машинобудування», провела відкритий виховний захід – природничо-математичну вікторину в рамках тижня природничих наук. Змагались учні І курсу, розв’язуючи завдання з фізики, біології, математики та хімії, у тому числі ті, які пропонує PISA. Учні з цікавістю брали участь у вікторині, оскільки мали можливість застосувати свої гаджети для виконання завдань, які були створені за допомогою електронних ресурсів LearninqApps та QRcoder.

Далі Тетяна Іванівна презентувала дидактичні аспекти технології розвитку критичного мислення учнів, супроводжуючи доповідь відеофрагментами уроків, де застосовуються різноманітні педагогічні прийоми.

Методист НМЦ ПТО у Харківській області Дробна В.А. та викладач Харківського професійного ліцею будівництва і комунального господарства Маньковська Т.М. ознайомили учасників семінару з методами технології розвитку критичного мислення учнів при роботі з текстами та з алгоритмом критичного опрацювання інформації з різних джерел та оцінювання її достовірності.

Поділитися