Обласний семінар-практикум для викладачів біології

4 Березня 2016

20160303_1123043 березня 2016 року на базі Центру професійно-технічної освіти №1 м.Харкова відбувся обласний семінар-практикум для викладачів біології за темою: «Формування здоров’язбережувальної компетентності учнів на уроках біології».

У роботі семінару-практикуму взяли участь викладачі з 26 ПТНЗ Харківської області.

У рамках семінару викладачем біології Єрмаковою Наталією Володимирівною проведено виховний захід з біології  – біологічні старти «Ген + Етика = ГенЕтика». Захід був цікавий як для учнів, так і для викладачів біології, особливо для початківців.

На семінарі було обговорено результати проведення учнівської олімпіади з біології, типові помилки учнів, теми з програми, на які потрібно звернути увагу викладачам при викладанні біології та підготовці учнів до олімпіади.

Викладачі прослухали лекцію методиста НМЦ ПТО у Харківській області Дробної Владлени Анатоліївни на  тему «Стан здоров’я підростаючого покоління України». Практична групова робота допомогла викладачам розширити свої знання про використання сучасних технологій навчання здоров’ю на уроках біології та у позаурочний час.

Завершилась робота семінару підведенням підсумків і обміном досвіду роботи.

Поділитися