Обласний семінар-практикум для старших майстрів закладів професійної (професійно-технічної) освіти  

8 Червня 2018

07 червня 2018 року на базі Старосалтівського професійного аграрного ліцею було проведено обласний семінар-практикум для старших майстрів закладів професійної (професійно-технічної) освіти (далі – ЗП(ПТ)О) за темою «Створення ефективної системи роботи з майстрами в/н – запорука якісної підготовки сучасного кваліфікованого робітника». У роботі семінару взяли участь 28 старших майстрів  ЗП(ПТ)О м. Харкова та Харківської області.

З презентацією закладу освіти, системою роботи  старшого майстра щодо створення ефективної системи роботи з майстрами в/н ознайомила Жданова О.В., старший майстер Старосалтівського професійного аграрного ліцею

Учасники семінарського заняття взяли участь у тренінгу: «Сучасні форми та методи організації професійно-практичної підготовки».

Під час підбиття підсумків семінару-практикуму було обговорено результати ІІ (обласного) етапу конкурсів фахової майстерності серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти Харківської області у 2017/2018 навчальному році та участь ЗП(ПТ)О у заключному етапі Всеукраїнського конкурсу.

Матеріали обласного семінару-практикуму для старших майстрів:

Поділитися