Обласний семінар-практикум для старших майстрів професійно-технічних навчальних закладів

19 Травня 2016

IMG_448218 травня 2016 року  на базі Харківського  торговельно-економічного коледжу Київського національного торговельно-економічного університету (далі – Коледжу) було  проведено обласний семінар-практикум для старших майстрів професійно-технічних навчальних закладів за темою: «Створення ефективної системи роботи з майстрами в/н – запорука  якісної підготовки сучасного кваліфікованого робітника».  У роботі семінару взяли участь 39 старших майстрів  ПТНЗ м. Харкова та Харківської області.

З презентацією навчального закладу, досягненнями педагогічного колективу щодо  створення ефективної системи роботи, спрямованої на забезпечення підготовки сучасного фахівця,  присутніх ознайомила директор Коледжу Радченко Л.О.

У процесі семінарського заняття було розглянуто такі питання:

  • майстер-клас як форма поширення інноваційних педагогічних ідей, спрямованих на підвищення якості професійної підготовки;
    • міжнародне співробітництво у рамках підвищення професійної компетентності учасників навчального процесу;
    • інформаційно-методичний супровід професійно-практичної підготовки;
    • про підсумки обласних конкурсів фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів у 2015/2016 навчальному році.

Також було проведено майстер-клас на тему: «Приготування страв з використанням новітніх можливостей сучасного обладнання».

Поділитися