Обласний семінар-практикум для педагогічних працівників ЗП(ПТ)О Харківської області професій на базі комп’ютерної техніки

23 Лютого 2018

22 лютого 2018 року на базі ДНЗ «Регіональний центр професійної освіти будівельних технологій Харківської області» відбувся обласний семінар-практикум для педагогічних працівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти професій на базі комп’ютерної техніки.

На семінарі за темою «Формування професійних компетентностей учнів засобами комп’ютерних технологій навчання» були присутні педагогічні працівники із 11 ЗП(ПТ)О м. Харкова та області.

У ході семінару розглядалися питання:

– використання комп’ютерних технологій навчання для формування професійної компетентності педагогічних працівників професій на базі комп’ютерної техніки;

– самоаналіз уроку як засіб підвищення рівня професійної компетентності педагогічного працівника.

У рамках обласного семінару-практикуму Мощенко Н.А., майстер виробничого навчання ДНЗ «Регіональний центр професійної освіти будівельних технологій Харківської області», провела позакласний захід «Занурення в Microsoft Office Excel» з учнями з професії «Оператор комп’ютерного набору».

У ході уроку реалізована методична мета: використання електронних таблиць Microsoft Office Excel при виконанні практичної роботи.

Матерiали обласного семінару-практикуму:

Поділитися