Обласний семінар-практикум для педагогічних працівників слюсарних та верстатних професій

25 Березня 2015

20150324_11390424 березня 2015 року в Центрі професійно-технічної освіти № 1 м. Харкова відбувся обласний семінар-практикум для педагогічних працівників слюсарних та верстатних професій за темою: «Реалізація індивідуального діяльнісного та практичного підходів у процесі організації самостійної роботи учнів на уроках професійно-практичної та професійно-теоретичної підготовок».

У роботі обласного семінару-практикуму взяли участь 23 педагогічні працівники із 14 професійно-технічних  навчальних закладів, а також 6 студентів-практикантів Української інженерно-педагогічної академії.

На семінарі були розглянуті питання:

–  поняття діяльнісного методу та застосування його технології (Беспалова Л.О., методист НМЦ ПТО);

– системно-діяльнісний підхід до організації самостійної навчально-пізнавальної діяльності учнів (Бурячок В.М., викладач; Дрига О.В, майстер виробничого навчання Центру професійно-технічної освіти № 1 м. Харкова);

– місце та роль електронного підручника в навчально-методичному забезпеченні навчального  процесу в  ПТНЗ (Сазонов О.А., викладач Центру професійно-технічної освіти № 1 м. Харкова);

– моделювання уроків різної цільової спрямованості на підставі діяльнісного та практичного підходів до організації самостійної роботи учнів»  (з досвіду роботи) (Душина Л.О., викладач Харківського професійного машинобудівного ліцею).

Викладач Сазонов О.А. ознайомив присутніх із розробленим ним, електронним підручником для професії «Оператор верстатів з програмним керуванням»,  тренажером і методикою їх використання, під час уроків теоретичного навчання.

У ході семінару учасники роботи обговорювали особливості використання різноманітних дидактичних матеріалів на уроках.

Також під час роботи в командах вирішували педагогічні ситуації і виконували тестові завдання.

Поділитися